видео проектори Страница 1 - Haokhi.com

видео проектори Страница 1 - Haokhi.com

видео проектори Страница 1 - Haokhi.com

UUO Мајчин 1080P Проектор P6 Надгради Проектор,Поддршка 4K HD Видео 300 Екран Зум ±50° Дигитални Клуч,Компатибилен

DEN 4487.76
класифициран:

Технологија на екранот : RGBPower 1.P6 надгради технологија на екранот може да се врати на lifelike слика за да се �

Мини WiFi Проектор, Full HD 1080P Enhanced Отворено Безжична Видео Филмски Проектор, 300 Прикажи & Зум Телефон

DEN 3117.00 3119.76-0 %
класифициран:

Прашање : Може ли да се поврзете со "Жица прикажување на екранот"?.За i OS Уреди : (i Phone / i Pad таблет).Одговор :

Видео Проектор, Отворено Филмски Проектор со 200 Проекција Големина, Vamvo домашно Кино Проектор со Платформа

DEN 2399.76
класифициран:

1 x платформа палета.Кога се поврзете со android телефон, ви треба некоја дополнителна Микро USB / Type C до HDMI ада

Пренослив Проектор Мини Филм Проектор HD 1080P Видео Проектор Отворено домашно Кино Компатибилен Withsd Картичка,

DEN 2133.60
класифициран:

Тоа ви обезбедува со премиум дома кино искуство со поголем екран и појасна слика.Повеќе Уреди Врска : Ов�

Пренослив Проектор Мини HD 1080P Филмски Проектор Отворено домашно Кино Видео Проектор Компатибилен со HDMI,USB,AV,

DEN 1262.40
класифициран:

Дури и мобилни телефони и таблети ќе треба да купите на истиот екран уред посебно.Долготрајната употреб

SALUTUY J9 Мини Пренослив Проектор, Дома Филмски Проектор USB, 4k Декодирање, Далечински Управувач, Поддржува

DEN 1223.76
класифициран:

67 милиони) LED Светло : од 10 до 24 w Проекција Леќа : Прирачник се фокусира Напојување : Поддржува изграденав�

Ranvo Пренослив Проектор, Филмски Проектор Широка Употреба Дисипација на Топлина со Висока Дефиниција Одличен

DEN 2190.96
класифициран:

На висока ефикасност топлина дисипација систем гаранции ниска температура средина на греење компонент

GRC Мини Проектор, Full HD 1080 Поддржани Мајчин 720P Проектор Филмски Проектор, со Вграден-во HiFi Звук Звучник,

DEN 2213.76
класифициран:

GRC никогаш не добива наредби од страна на претерување параметри како другите брендови.Проекција Големи�

BenQ TH671ST 1080p Краток Фрли Игри Проектор | Игри на среќа Режим за Интензивна Ниско Внесување Заостануваат

DEN 19176.00
класифициран:

СИГУРЕН КВАЛИТЕТ на СЛИКА : Со Мајчин Full HD 1080p Резолуција, 92% Rec 709 Боја Точноста, 3000 Lumens и висок мајчин разл

ZZNNN Мини Проектор,HD Интелигентни Пренослив Проектор Лаптоп КОМПЈУТЕР Проектори за Надворешна,4K HD Декодер

DEN 21725.28
класифициран:

Интелигентни екран на допир панел, глувчето и копчето слободно да се вклучите, прецизни допир, чувствит�

Замена на Тркалото на Мебел Канцеларија Стол Тркало може да Ротирате 360º и Слајд мирно и Тивко. Тврдо дрво

DEN 1468.80
класифициран:

Доколку постои проблем.Со нетрпение очекувам да вашата разбирање.Пластични вртливата двојно casters со тр�

Алуминиум Легура Метал Случај за Малина Пи 3 Б/2 Б/RPB +, Случајот со DC 5V Вентилаторот за Ладење, ЦПУ Производство,

DEN 1737.60
класифициран:

Функција : 1 Фан дупки може да биде резервирана за навивачите.Фан дупки може да биде резервирана за навив

Sgzyj Галакси Ѕвезденото Небо Проектор Ротирачки Вода Мавтајќи Ноќ Светлина Предводена Шарени Маглина Облак

DEN 3167.28
класифициран:

7 бои динамичен проекции : различни бои во комбинација со динамичен навечер проекцијата на различни брз�

Алуминиум Легура Метал Случај за Малина Пи 3 Б/2 Б/RPB +, Случајот со DC 5V Вентилаторот за Ладење, ЦПУ Производство,

DEN 482.16
класифициран:

На CNC процесот на производство гаранции прецизни димензии, лесна инсталација и совршено се вклопуваат Т

Видео Проектор Full HD 1080P Преносни LED Проектор 640x480 LED Проектор Видео домашно Кино Дома Филмски Проектор

DEN 1269.60
класифициран:

Уникатен дизајн го прави полесно да се земе било каде,изграденаво двојна моќни звучници може да донесе �