моќ конвертори Страница 1 - Haokhi.com

моќ конвертори Страница 1 - Haokhi.com

моќ конвертори Страница 1 - Haokhi.com

UIOTEC Широк Напон DC Влез 60V 72V 80V 100V да DC 12V Чекор Надолу Конвертор Водоотпорен Регулаторот Моќ Инвертер

DEN 2198.40
класифициран:

Модул Својства : изолиран buck модул (ДОЛАР).Широко Се Користи За Автомобил,Брод,Соларна Енергија / Ветерна

AiLi Патнички Адаптер, Светот Патување Универзален Приклучок Адаптер,Меѓународни Адаптер, Plug Конвертор со

DEN 487.20
класифициран:

【4 USB ПРИКЛУЧОЦИ】 : 4 стандарден USB приклучоци, автоматска идентификација на уред, исто полнење не се меш�

Генератор на Напон Регулаторот КИ-DAVR 50-ТИТЕ Професионални Автоматски Регулатор на Напон Контролер Генератор

DEN 580.56
класифициран:

ДОБАР КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет генератор на напон регулаторот, стабилни перформанси.ПРОФЕСИОНАЛЕН :

Haokaini Чекор до Модул еднонасочна Струја Моќ Инвертер Регулаторот Stepâ€'До Модул 12V да 24V DC Напон Конвертор

DEN 1495.20
класифициран:

Строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со

Acouto Напон Конвертор, Патување Електронски Меѓународни Напон Конвертор Трансформатор Напонски Трансформатор

DEN 710.16
класифициран:

640g Пакет се Вклучени : 1 x Напон Конвертор Забелешка : 1.Повеќето мали електронски производи во 100~120 volt зем�

Литиум Батерија Активни Еквилајзер, 1.2 ЕДЕН PCB Бакар Индуктивен BMS Биланс на Батеријата Напон Balancer Енергија

DEN 784.56
класифициран:

и така натаму Спецификација : Предмет Тип : Литиум Батерија Активни Еквилајзер Материјал : ПХБ, Бакар Цел

753 Мини Проектор,1080P HD Преносни Видео Проектор LCD Џеб Проекторот со USB Аудио Видео Влезот и Далечинска

DEN 2560.56
класифициран:

HD Multimedia Interface адаптер не е вклучена во пакетот.Погоден за сите видови на одмор страни.Нема WIFI функција...

Solinba 500w Грид Тај Инвертер за Соларен Панел, Инвертер Генератор, Чиста синусен облик Инверторот, MPPT, Сребро,

DEN 477.60
класифициран:

Вкупно Хармонично Нарушување(THD) : 5%; Фактор на Моќ : 0.Maximum Power Point Следење LED светло покажуваат различни ра�

LiaoMu 200W AC напон 220V да 110V Чекор Надолу Трансформатор Конвертирате Патување Моќ на ЕУ Приклучок Адаптер

DEN 1440.00
класифициран:

100% сосема нов и висок квалитет.Ова е за 200 вати патување Напон конвертор дека промените 220 V / 240 V електрич�

100PCS GW1584 Ултра-Мали Димензии DC-DC Чекор Надолу Напојување на Модулот 3А Прилагодливи Чекор Надолу Модул

DEN 1806.24
класифициран:

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

6-50V Дигитални Програмабилни Чекор Надолу Конвертор Моќ Модул LCD Дисплеј Константен Напон Тековната Buck Конвертор

DEN 1742.40
класифициран:

Излезен напон спектар : 0 V50.Отвори големина : 76mm*39mm Влезниот напон спектар : 650 V.Во спротивно не ќе работат

Модул 16 Реле Модул Шеснаесеттиот Улица Табла Возачот Одбор Приклучок за DC 12V PNP Откривање и Сетилните Модул

DEN 1656.24
класифициран:

* Автоматско SMT сместување машина технологија, високакрај atmospher Со антипренапони перформанси, заштита н�

Универзална Патнички Адаптер International Power Конвертор со Велика Британија, Европа, САД, Јапонија, Австралија

DEN 474.96
класифициран:

Како да го Користите : Притиснете и држете го соодветното копче со вашата рака да им помогнам надвор од Н