машина завртки Страница 1 - Haokhi.com

машина завртки Страница 1 - Haokhi.com

машина завртки Страница 1 - Haokhi.com

1/4-20 X 1-1/2 Решетка Глава на Машина Завртки, Полн Конец, Филипс Диск, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Светла

DEN 1831.20
класифициран:

На решетка главата macine завртки се 100% од нерѓосувачки челик 188 (304) која нуди високо ниво на хемиски и отпо�

Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Цинк Позлатен, ги Исполнува JIS B1111, 2 Филипс Диск, М5-0.8 Тема Големина,

DEN 120.48
класифициран:

Пакетот должина е 0.762 сантиметри.Пакетот висина е 11.684 сантиметри.Пакетот ширина е 10.16 сантиметри.Пакет Т

Најлон 6/6 Пан Глава на Машина со Завртки, Црна, Дупчиња Диск, 10-24 Тема Големина, 1/8 Должина, Целосно Навој,

DEN 102.96
класифициран:

Машина завртки се навој сврзувачки елементи кои се обично се користи со ореви или drilled и прислушувани (н�

Челичната Машина Завртка, Цинк Позлатен Заврши, Круг Главата, Филипс Диск, ги Исполнува ASME B18.6.3, 3/8 Должина,

DEN 948.00
класифициран:

Челик често се користи во апликации каде сила е примарен.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлект�

8-32 X 3/8 SEMS Завртки/Плоштад Конус за Миење/Филипс/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

DEN 23975.76
класифициран:

Пан Филипс Конусна За Миење.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13 димензии.Целосно Навој.Машина Завр

2-56 X 1/8 Машина Завртки / Филипс / Рамен 100 Глава / Челик / Црна Оксид (КОЛИЧИНА: 10,000 компјутери) произведено

DEN 16254.48
класифициран:

Станот Филипс 100°.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Црна Оксид

10-32 X 3/8 SEMS Завртки/Внатрешни Заб за Миење/Дупчиња/Хексадецимален за Миење Глава/Челик/Цинк (Картон: 8,000

DEN 15671.76
класифициран:

Дупчиња Хексадецимален За Миење Внатрешни.SEMS / Машина Завртки.Произведен да ASME B18.13a и SAE J82 спецификации