Ac адаптери Страница 1 - Haokhi.com

Ac адаптери Страница 1 - Haokhi.com

Ac адаптери Страница 1 - Haokhi.com

TOshiba 65W Замена AC Адаптер Кабелот за Напојување за Toshiba Portege Серија: R700-S1310,R700-S1311,R700-S1312,R700-S1320,R700-S1321,R700-S1322,R700-S1322W,R700-S1330,Компатибилен

DEN 1982.40
класифициран:

Излезна моќност : 65 W.Во светот компатибилност : Слободен Напон 100240 VAC.Адаптер за Оценка излез : 19 V 3.42 А Сос

AC Адаптерот за Енергија Моќ Бар Елита Soundbar, 24V Напојување Кабелот Кабел PS Ѕид Дома Батерија Полнач Мрежа

DEN 311.76
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

MULTIM 5V 3А Градите Пумпа Моќ Конектор за Снабдување со Компатибилен со Врба Пумпа Генерации 1, 2, и 3 Замена

DEN 311.76
класифициран:

【спецификација】внесете 100 V240 V Излез 5 V 3А Градите пумпа Полнач 【8 адаптери】5.5 мм2,5 mm 4.8 мм1.7 4.0 mm1.7 3.5 mm mm1.35

29V 2A Адаптер за Напојување на Електрична регулируема Облегалка Трансформатор Масажа Чаир, Троседот Префрлување

DEN 383.76
класифициран:

Излез : наизменична СТРУЈА 29 V 2.0 A / 2000m A 58 W 100 V 240 V AC / DC Адаптер за Полнач.Текст : 100 V240 V 50 / 60 Hz A 1.5 Краток с�

Yustda AC/DC Адаптер Компатибилен со HP Павилјон ZT3380xx Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на Електрична

DEN 479.76
класифициран:

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се