• Ново
HapiRm Кабинет Полица Организаторите, 2 Пакет Пластовидно Полиците со 2 x Облоги на Пластика, кујна Контра Провизии Шкафот Бања Полица Организатор Складирање Полици, П?

HapiRm Кабинет Полица Организаторите, 2 Пакет Пластовидно Полиците со 2 x Облоги на Пластика, кујна Контра Провизии

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Безбедност и Стабилност,】 Овие контра полиците се создадени со 2 см/0. 【Лесно да се Соберат】Само едноставно да споделите една полица стојат добро, а потоа ставете еден од полици на врвот на друга,без алатки потребни.На 2 компјутери кабинет полиците се одлични за вас да се организира и магацинот кујнски предмети.Покорисно отколку нормален агол полица провизии организаторот.Или да ја користите оваа полици организатор во кабинетот под мијалникот, тоа исто така може да организира сите шишиња и кутии добро.8 инчен висина на целосна guardrails да се заштити вашата кујна предмети од напуштиле.Тоа ќе ви донесе голема погодност на вашиот живот!.【Пластовидно Полици】Можете да го користите полиците организатор како еден решетката или оџакот на врвот на секоја друга.

Особините

Купувачите избираат и

Спајс Тегла, Зачин Кујна Бања Countertop Складирање Организатор Агол Полица-Зачин јар-Зачин организатор на кабинетот-Зачин

Тоа ќе бидат сигурни дека за да ви помогне да ги организирате препарати за чистење, чистење, климатизери

DEN 2118.96

Мулти-Функција Зачин Складирање Рек Зачин Организатор Фах Ротирачки Зачин Тегла Полица Леќата Кутија Сол Складирање

★Голем капацитет★Повеќе простор во Споредба со повеќето чување полиците, нашиот поширок, ротирачки по

DEN 789.36