• Ново
671DP Dell Inspiron 15 3521 5521 Лаптоп Плоча w/Intel Dual-Core 2117u 1.8 GHZ ПРОЦЕСОР

671DP Dell Inspiron 15 3521 5521 Лаптоп Плоча w/Intel Dual-Core 2117u 1.8 GHZ ПРОЦЕСОР

DEN 3553.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dell Inspiron 15 3521 5521 Лаптоп Плоча Pentium 1.80 GHz 671 DP 0671 DPCN-0671 DPLA-9104 PSpecifications : Бренд : Dell Дел Број : 671 DP, 0671 DP, CN-0671 DP, LA-9104 PBuilt-во ПРОЦЕСОРОТ : Intel Pentium 2117 U 1.80 GHz Compatible Производ Линија : Dell Intel 15 3521 5521 Condition : New Warranty : 30 days We стоиме зад нашите производ 100% !Купи со доверба!.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56