• Ново
12V Чекор до DC-DC Моќност Конвертор за во автомобил applicantion

12V Чекор до DC-DC Моќност Конвертор за во автомобил applicantion

DEN 1142.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики Дизајн состанок Ro HS/CE Висока effciency : 95% (@12v влез) Не-изолирани меѓу влез и излез Внатрешни capacitor : NCC & NICHICON (веродостојност) 100% полно оптоварување горат-во тест во Текот на провајдерот,температура и во текот напон заштита Водоотпорен ниво IP68 1 Година гаранција Апликациите Камиони Forklifts Автобуси Влезете Возила Electromotor Телекомуникации Брод & Јахта LED Пазар и така натаму.

Особините

Купувачите избираат и