• Ново
AEROPRESS Кафе Еспресо и Создателот - Брзо се Прави Вкусно Кафе Без Горчина - од 1 до 3 Чаши На Притискање

AEROPRESS Кафе Еспресо и Создателот - Брзо се Прави Вкусно Кафе Без Горчина - од 1 до 3 Чаши На Притискање

DEN 719.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

На AEROPRESS, исто така, ја прави мазна, богата ладно пијалак кафе во околу две минути, за разлика од типичните ладно brewers кои бараат часа на стрмни време.Phthalate слободни и BPA free.Тоа е голем плус на секое кујната, но бидејќи тоа е издржлив, лесен и компактен, на AEROPRESS, исто така, прави совршен придружник при патување, кампување, пловењето, или само оди на работа.Нејзино брзо, целосно потопување подготовка процес со хартија Microfilter зголемува вкус, за производство на ронки-бесплатно кафе без горчина или киселост – значително подобрување на француски притиснете.Собрани мерења : 9 1/2" h X 4" w X 4" г.Популарна со кафе ентузијасти во светот, заштитено Aero Press е нов вид на кафе притиснете кој го користи брзо, целосно потопување подготовка на процесот за да се направи мазна, вкусни, полн вкус на кафе без горчина и со ниска киселост.Собрани мерења : 9 1/2" h X 4" w X 4" г.На AEROPRESS кафематот е идеален за било која кафе љубовник во потрага за богат, мазна шолја кафе.Совршен за домашна кујна употреба, Aero Press е лесен, компактен, преносни и издржливи, што го прави исто така се идеални за патување, кампување, backpacking, пловењето и повеќе!.Едно притискање со AEROPRESS brews еден до три порции Американски стил кафе или еден до три порции еспресо стил кафе кој потоа може да се користи за да се направи вкусна lattes или други базирани на еспресо пијалаци.Плус, на Aero Press хартија Microfilter елиминира чакал и значи исчисти ги зема секунди.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56