• Ново
UKKO Спорт Armband Случај 5.5 Inc паметен Телефон Чанти Прашка Работи Салата Рака Бенд Фитнес-Кина,Темно Сина

UKKO Спорт Armband Случај 5.5 Inc паметен Телефон Чанти Прашка Работи Салата Рака Бенд Фитнес-Кина,Темно Сина

DEN 861.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од Neoprene материјал кој може совршено да го заштитува вашиот телефон.Издржлив и лесен рака бендот ќе го задржи вашиот телефон безбедно и заштитени.Прилагодливи ви овозможува да ја прилагодите вашата рака бенд за максимална удобност.Full screen protector овозможува целосен екран на допир за функционалност.Лесен и вода-отпорни,Флексибилни со дискретен изглед.

Особините

Купувачите избираат и