• Ново
Калвин Klein Жените Bicolor Поврзана Пресврт Headband

Калвин Klein Жените Bicolor Поврзана Пресврт Headband

DEN 1200.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена со bicolor сплетам, ова буци headband карактеристики на полиран логото плакета и извртени дизајн.Bicolor поврзана пресврт headband.Лизга-на.CK логото плак.Акрилик.Направена со bicolor сплетам, ова буци headband карактеристики на полиран логото плакета и извртени дизајн.

Особините

Купувачите избираат и