• Ново
Ну Мз AAAA 1 2v Ni Мз Акумулатори 600mah Батеријата за На6 Lr61 Часовник Светло LED Мини Фан-4 Парчиња

Ну Мз AAAA 1 2v Ni Мз Акумулатори 600mah Батеријата за На6 Lr61 Часовник Светло LED Мини Фан-4 Парчиња

DEN 559.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Батерија Ni-МЗ батеријата Ni-МЗ AAAA Батеријата НА6 LR61. Висок квалитет на челик школка е многу цврсти и издржливи, кои ефикасно ја спречува истекување на батеријата, се еколошки, и има се тестирани за да строга контрола на квалитетот стандарди.Стабилни перформанси, ниска внатрешна отпорност, не "меморија ефект".Safe зелена напојување може да се спречи краток спој, со текот на испуштање, во текот на полнење и во текот тековната, така ефикасно продолжување на животниот век на батеријата.Висока енергетска густина и долг полнење циклус направи идеален за долгорочна дневна употреба.Боја : 1 КОМПЈУТЕР Број на Модел : AAAA MN2500 Батерија Тип : НУ-МЗ Номиналниот Капацитет : Други Конфигурација Тип : Батерии Само Замена на батеријата : Да Батеријата број : 1/2 / 4pcs Големина : АА Номинален напон : 1.2 V Тежина.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56