• Ново
Ебам Тешки Турист 1/4 Перница Sock - Жените

Ебам Тешки Турист 1/4 Перница Sock - Жените

DEN 410.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е под овие услови кои ние дизајн, тестирање и производство на нашите чорапи.Легендарниот Ебам Тешки изградба никогаш не го грбот надолу–секогаш оди понатаму.Ние го правиме тоа, бидејќи за нас, тоа е единствениот начин да го направи тоа. 1/4 Sock Висина - Седи само над глуждот.Ние живеат и работат во Northfield, Вермонт.Точно Лесна технологија овозможува за undetectable цвест фузија за Ултра-мазна, невидливи се чувствуваат.На "само право" висина што е брз и лесен.Мека, дише merino волна има брзо сушење, сите временски изведба што го задржува ќе се излади во текот на летото и топло во зима. ТУРИСТ 1/4 SOCK ПЕРНИЦА - На Турист испорачува повеќе за оние на кои им треба најмногу.Нашиот двор е совршен за тестирање на терен за да бидете меѓу најдобрите Премија Сите Временски Перформанси Чорапи.Midweight со Перница — топол и исклучително удобно избор кога условите на побарувачката на тоа, оваа казна се измери плетени sock обезбедува средината на ниво перница густина под ногата.Перформанси Трага Одговара значи дека нема зачестеноста, без лизгање, без пликови.По толку многу децении зошто ние се уште поврзана секој пар на нашите чорапи тука во Вермонт?Ние не го правиме тоа затоа што тоа е лесна работа да се направи—ние го правиме тоа затоа што тоа е вистинската работа да се направи.Одлично за ниско-намалување на туристите и трчање.Гарантира за Животот - Ебам Тешко е познат guarantee - ако овие чорапи носат, солза, или да се развие дупки, Ебам Тешко ќе го замени без прашања праша.

Особините

Купувачите избираат и

Ски Чорапи Жени Мажи, 3 Пар Екстра Дебели Топло Зима Снег Скијање Чорапи Долго Коленото Високо Снег Аикидо Скијање

Машина За Миење.Покрај тоа, тие не падне или да се загуби по долго време се носат.KUYOU Обезбеди 30 Дена за вр

DEN 770.40