• Ново
SainSmart Jr. Деца Лак & Стрелка Играчка, Принцезата Основните Стрелаштво Постави Отворено Лов Игра со 3 Вшмукување Чаша Стрели, Целна & Quiver, Розова

SainSmart Jr. Деца Лак & Стрелка Играчка, Принцезата Основните Стрелаштво Постави Отворено Лов Игра со 3 Вшмукување

DEN 590.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Добро опремени Стрелаштво Поставите】Доаѓа со светлосен лак, 3 вшмукување чаша со стрелки, цел (околу 9.4" во дијаметар) и quiver.Тоа е безбедно лов игра за деца. 【Светлосен Лак & Light-up ноќта】3 обрасци LED ноќ светлата ви помогне полесно да се стремите цел во низок интензитет на светлина и се повеќе безбедно да се игра со стрелаштво во текот на ноќта.Тоа бара 2 AAA Батерии. (не се вклучени). 【Лесно да се Носат и Користат】Лесно да се носат quiver со рака да се одржи стрели.Вашите деца да играат во затворен или на отворен простор. 【Подобрување на Рака/Око Координација】Тоа подобрување на деца' рака/око координација и развој на интелигенцијата.Тие ќе уживате во среќни снимање изведба насекаде. 【Не-Токсични АБС Материјал】Sain Smart Jr. стрелаштво собата е направен од висок квалитет не-токсични АБС материјал, мазна површина.Совршено безбедна вшмукување стрелките за деца.Ве молиме помогнете ажурирање на нивната титула име и куршум карактеристики.Дизајн : Стрелаштво Сет.

Особините

Купувачите избираат и