• Ново
Davitu 1 парче, 15611479mm LCD пластични куќиште домување szomk пластични кутијата за контрола десктоп инструмент за домување за електроника уред - (Боја: црна)

Davitu 1 парче, 15611479mm LCD пластични куќиште домување szomk пластични кутијата за контрола десктоп инструмент

DEN 331.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

szomk пластични куќиште домување desktop електроника пластична кутија Спецификации : број на Модел : АК-D-12 Големина : 156 (L)* 114 (W)* 79 (H) mm Материјал : Високо влијание abs пластика за Заштита на ниво : IP54, добри механички својства. Контактирајте со нас за да ја прилагодите количината на вашата нарачка, ако треба други квантитет.Оган заштита на перформанси и Анти-корозија перформанси. Ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас за помош и ние ќе ви даде задоволни одговор. Набавувач : Пластични комплет производителот. ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да плаќаат со Paypal, Т/T) или Western Union В.(Тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Вашето пребарување сигурно ќе добиете одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме!Б.Бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.Заштитете го вашиот инструменти дури и под неповолното опкружување.Ви благодариме.Можете да пребарувате за други парчиња со пишување на големина : 156*114 во нашата продавница.Боја, брусен масло, исечок, silkscreen, ласерски издлаби, акрилик плоча, налепница, силика гел adges, УВ prtection А Ние да се прифати : Escow, Виза, Мастеркард Б.Број на модел : АК-D-12.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56