• Ново
Hailo Голема Бин Брз Отпад Бин, Црна

Hailo Голема Бин Брз Отпад Бин, Црна

DEN 1649.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

45 литри/11.8 литри Капацитет.Тркалезна тело направени од корозија-отпорни обложени лист челик.Маска направена од високо квалитетни пластични со големи се хранат отворање.Црвена кеса ѓубре стегање прстен изработен од пластика.Навалите и се лизга отпорни широк пластична база прстен.Пространа отпад бин со Екстра широк Отвор.Дизајниран и Конструиран во Германија, е сигурно да се справи со секојдневните потреби во вашиот дом или Канцеларија.

Особините

Купувачите избираат и

Ѓубре Може да Личност Индустриски Правец на корпата за Ѓубре Бар Хотел Ресторан КТВ Спалната соба Дневна Соба-Кафе

Сите наши производи се направени во вид.Ретро индустриски стил,не само што може да се користи како корп

DEN 1032.00