• Ново
OxiClean Разноврсна Дамка Смена Слободни, 3 кг.

OxiClean Разноврсна Дамка Смена Слободни, 3 кг.

DEN 365.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Oxi Clean нуди широк спектар на производи за да ги собере сите ваши дамка отстранување потреби.На Oxi Clean семејството прерасна да вклучуваат дамка removers, pretreaters, перење детергент, и многу повеќе!.Без никакви надразнувачки бои и парфеми.кутија на Oxi Clean Разноврсна Дамка Смена Слободни.Хлор-слободни и боја безбедно формула.Во миење, Oxi Clean Разноврсна Дамка Смена работи со вашите редовни детергент за да ја добиете вашата облека екстра чисти – само истурете го во тапанот.Тоа е одговорот на речиси секоја дамка-борба треба.

Особините

Купувачите избираат и