• Ново
Dakine Жените Бесконечност Пакет Ранец, 21L

Dakine Жените Бесконечност Пакет Ранец, 21L

DEN 1414.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ергономски пена backpanel и рамо ремени со дише воздух мрежа.Backpanel интегрира со патни торби; Вграден во лаптоп ракав одговара на повеќето 17" компјутери.Доаѓа equipt со прилагодливи и отстранлив sternum рака & прилагодливи оптоварување lifters.Димензии : 18 x 16 x 7".Ограничен Доживотна Гаранција.Dakine Жените Бесконечност Пакет Ранец Со ранец со сите organizaiton ви треба за communiting и патување.Ние дизајниран Бесконечност Пакет за оние кои ја ценат организација.Има место за се што е во овој пакет, од еден лаптоп за слушалки и сите мали нешта се носат кога во транзит.Магнетното пати-над врвот вклучува целосна должина zip да се задржи сè безбеден.На задниот панел и рамо ремени се поместена во сите вистинските места за удобно се вклопуваат, и двоен надворешен водат џебови чувајте шише вода или патни документи блиску на дофат на раката.

Особините

Купувачите избираат и