• Ново
ПАВЕЛ DATSYUK Потпишан ДЕТРОИТ ЦРВЕНИ КРИЛА дух пакостник - JSA #I84382 - Autographed NHL Пакови

ПАВЕЛ DATSYUK Потпишан ДЕТРОИТ ЦРВЕНИ КРИЛА дух пакостник - JSA I84382 - Autographed NHL Пакови

DEN 3551.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed NHL Пакови.ПАВЕЛ DATSYUK Потпишан ДЕТРОИТ ЦРВЕНИ КРИЛА дух пакостник - JSA #I84382 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Павел Datsyuk сувенири.Детроит Црвени Крила сувенири.

Особините

Купувачите избираат и