• Ново
Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче Играчки,Бебе Облека,Детски Книги,Подарок Кош?

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

DEN 767.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.9 во / 49x30x40.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Тежина : 650g.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Димензии : 19.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40