• Ново
10 Сребро Позлатен Челик Круг 44mm со 40мм Обрачот Earring Фокусна Конектори

10 Сребро Позлатен Челик Круг 44mm со 40мм Обрачот Earring Фокусна Конектори

DEN 1177.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние исто така снабдување кристално стакло монистра, вклучувајќи Сваровски и Preciosa и скапоцен камен за вашиот накит одлуки.10 Сребро Позлатен Челик Круг 44mm со 40мм Обрачот Earring Фокусна Конектори.Ве молиме проверете го нашиот огласи за.Ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да го реши вашиот проблем.Повеќе други антички сребро,бронза, стакло накит одлуки шарм може да се најдат на мојата продавница насловната страна.

Особините

Купувачите избираат и