• Ново
Designsify Горди Physiologist Мајка - 20oz Шише за Вода Изолирани Гимнастик од не ' Рѓосувачки Челик - за Мајка ми и Мајка ми од Син Ќерка Дете Сопруга Роденден, Годишнина Денот на

Designsify Горди Physiologist Мајка - 20oz Шише за Вода Изолирани Гимнастик од не ' Рѓосувачки Челик - за Мајка

DEN 897.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова Шише за Вода е сигурен да го направат вашиот живот насмевка од уво до уво.8 инчи (Висина x Широчина x Длабочина) и 9.Тоа доаѓа со carabiner за лепење на торба.Тоа има 20oz вредност на течни со завртка врвот.ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ : Роденден, свадба годишнина, ангажирање, Мајката на Татко Денот на Вљубените, Божиќ Божиќ денот на Благодарноста, Велигден, дипломирањето, бременост, пензионирање или спомен.Тоа доаѓа со carabiner за лепење на торба.Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Замислете изгледот на нивните среќни лице, кога тие се отвори на подарок кутија и да се најде овој кул персоналните шише за вода.Производ Големина : 7.Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто оваа смешна подарок шише за вода е фантастичен избор.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Производ Големина : 7.КОРИСНА И УНИКАТНА : Креативни и прилагодени подарок дека тој или таа ќе се допаѓа, и тие ќе го носат секој ден кога тие одат на училиште, канцеларија, одат пешачење или велосипедизам.8 инчи (Висина x Широчина x Длабочина) и 9.Измијте со рака се препорачува.ПОДАРОК ТИЕ ЌЕ го САКАМ : да се Забавуваат и топло присутна колеги, најдобрите пријатели, членови на семејството, како сопруг, сопруга, мајка, татко, баба, дедо, чичко, auntie, внука, внук, син или ќерка.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40