• Ново
Нога Впива Бања Слив, Здрав Издржлива Пластика Нога Бања и Нога Massager Нога Кофа, Одлична за Добивање на Мртвите/Стари Кожата од Нозете,Преносни Нога Када (ВКЛОПУВА ДО

Нога Впива Бања Слив, Здрав Издржлива Пластика Нога Бања и Нога Massager Нога Кофа, Одлична за Добивање на Мртвите/Стари

DEN 430.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена големина за нога, нога костец, и лесни.Мали испакнатини на дното, исто така, убаво за нежно помагање да се добие кал и трева исклучување на вашиот нозете во исплакнете процес.На овој начин, нечистотија и плевели се држат на нозе нема да биде доведена во базен и ги задржи базен се чисти. ✅УДОБНО ПЕДИКИР И MASSAGER : Користете Alimtois впива када со некои epsom сол по работа,испакнатини на дното се совршени за масажа на вашите нозе додека вие се впие, тие само правото големина и мазна. ✅ЗАШТЕДАТ ПАРИ И ПРАКТИЧНОСТ : Вие needn трошете премногу пари за да купи гломазна нога впие машина или греење нога кревети, ект и најчесто нејзиното само vibrating пластична кофа.Голема Када - се ВКЛОПУВА ДО Mens Големина 11 Strong & Sturdy Bumps врз основа масажа вашиот feet Built да last Great за смирување и чистење пети ноктите fungus Relieves нога и болки во глуждот.

Особините

Купувачите избираат и