• Ново
TYZK Микроскоп за Полнење 1/2 1/3 1X 0.3 Х 0.5 X Адаптер В Гората Објектив за Trinocular Стерео Микроскоп Микроскоп Леќа Адаптери (Боја : 1-2 и 1-3)

TYZK Микроскоп за Полнење 1/2 1/3 1X 0.3 Х 0.5 X Адаптер В Гората Објектив за Trinocular Стерео Микроскоп Микроскоп

DEN 2383.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едниот крај на интерфејс е микроскоп интерфејс нишка, На другиот крај е В интерфејс погоден за сите меѓународни standar.Интерфејсот на камерата.за stere микроскоп ,Овој Интерфејс може да се врати сликата оптичко зголемување пати. 1 / 2 CTV 1 / 3 CTV,Зголемување на видното поле,да ја Зголемат сликата на екранот област.Совршен микроскоп додатоци, таписерии изработка, може да се широко се користат во микроскоп.Со добра цврстина и стабилност.Можете да стигнат до нас во секое време за било прашање, а јас ќе достапна 24х7 да ви помогне, имаме добар ден.Тип на производ : Микроскоп Главата & Body Diameter : M28*75 Package : lens Note : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Особините

Купувачите избираат и