• Ново
6 Инчи со Дијаметар од Бел Мермер Trinket Кутија Прстен Кутија Инкрустирани Marquetry Уметноста со Дијамант камења Флорални Дизајн Подарок За Неа

6 Инчи со Дијаметар од Бел Мермер Trinket Кутија Прстен Кутија Инкрустирани Marquetry Уметноста со Дијамант

DEN 3960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн.Рачно изработени во Индија со Античките Пломба Уметност, од страна на Квалификувани Занаетчии кои се потомци на оние семејства кои ја изградиле Таџ Махал.Овој елегантен и луксузен кутија го прави совршен подарок за вашата сакана јас.e.мајка, пријателка, сопруга, ќерка, колега или пријател, добар избор, како Роденден ,Божиќ , Свадба ден, Денот на Вљубените ,ден на Мајката, Годишнина Ден Подарок.Додава висок стил твое облекување маса & гардероба.Големина На & Материјал : Дијаметар-6",Висина - 2".Премиум Квалитет Индискиот Мермер и Полу Скапоцени скапоцени камења се Користат.

Особините

Купувачите избираат и

Црна Боја Мали Патување Луксузни Накит Организатор Случај Кутија Премиум СТП Кожа Надворешноста и Мека на Допир

КВАЛИТЕТОТ ЗАНАЕТ : Направен од премиум СТП кожа надворешноста и мека на допир сомот внатрешни работи м�

DEN 263.76

UXZDX CUJUX Накит Кутија-Транспарентна Пластична Кутија за Складирање Преносни Јасно Медицина Организатор Носителот

★ Големина на : 23*9*8.8 cm ★ Тоа доаѓа со капак и капакот е дизајниран со мала рачка,нека можете брзо случај..

DEN 7565.76