• Ново
EZ-FLO 35081 Директна Врска, 1-1/2 инчен x 4 инчен flanged Потоне Tailpiece Месинг Тубуларна Хром

EZ-FLO 35081 Директна Врска, 1-1/2 инчен x 4 инчен flanged Потоне Tailpiece Месинг Тубуларна Хром

DEN 196.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тие се важен дел за инсталација на стапица која собира остатоци, мириси, и гасови.Карактеристики на работен притисок од 15 PSI и максимална работна температура од 200-степени Целзиусови. ✅УНИВЕРЗАЛНА Tailpieces може да се користи во рамките потоне инсталација за кујни и бања тоне.Направена да трае.✅ДИЗАЈН - Дизајниран за да се поврзете на потрошувачка на тела за да стапица во тубуларна водоводни системи и апликации.Tailpieces се широко се користи во под мијалникот инсталација за кујни и бања тоне.На tailpiece се користи за да се поврзете на потрошувачка на тела за да стапица во тубуларна водоводни системи и апликации.Неговото тело вклучува изградба на страната.Од Производителот Eastman е 1-1/2" x 4" Flanged Потоне Tailpiece е дизајниран за употреба во тубуларна мозоци апликации.Опис на производот На Eastman flanged tailpiece е изграден со месинг, материјал високо отпорна на високи температури.Директната поврзаност, го прави лесно да се инсталира.На flanged потоне tailpiece се направени од издржлив 22-мерач месинг. ✅ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - На директна врска, го прави лесно да се инсталира. ✅КВАЛИТЕТ - Направен од тешки-должност 22-мерач месинг да се спротивстави на корозија и високи температури.

Особините

Купувачите избираат и