• Ново
N / A Пеглање Одбор,Пареа Железо Одмор, Свитлива Прилагодлива Висина, со Капак Подлога,Безбедност Складирање Заклучување, за Дома Перална или Dorm Употреба.53.112.9 во

N / A Пеглање Одбор,Пареа Железо Одмор, Свитлива Прилагодлива Висина, со Капак Подлога,Безбедност Складирање

DEN 6965.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. ▶ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА СО : сакаме само најдобро за нашите клиенти и ние ви нудиме гаранција со Услуги на Клиентите за да ви овозможи брзо поддршка и да одговориме на сите ваши прашања. ▶ДИЗАЈН : Конвертирате оваа пеглање одбор од редовните пеглање површина, едноставно отстранете го поклопецот, излизгајте го копчето за проширување во текот на одборот проследено со покритие,Овој пеглање одбор има поддршка фах кога се користи со железо, седнува на агол ја врвката за околу замор.Ако треба да се најде себе си во потрага по функционални и стилски начин да железо многу статии на облека, дали тоа да биде за секојдневни или професионални цели, оваа делукс пеглање одбор е фантастичен избор.изграден да стои, Плус Заштитна нозе покрие помош shield подови од гребнатини, додека Пеглање Одбор ќе ја заврши работата за вас.Не само што е рамка изграден да трае, но влакна обезбедува одлични баласт за да се ублажи ненамерни брчки или впечатоци од мрежа врвот.На 4-нога дизајн обезбедува најдобра форма на поддршка и структура, како ви одат за вашиот пеглање. Димензии : должина : 53.Примена предмет : clothes Packing Листата : 1pc*Пеглање одбор cover Notes : 1.Направени од високо-квалитетни материјали, ова пеглање одбор поседува челик мрежа врвот и силна метална рамка.

Особините

Купувачите избираат и

WLJBD Дома Пеглање Одбор, Пеглање Одбори Облека Студио Виткање Скала, Тригонометрија Стабилен Дом Отворено Педалата

На Пеглање Одбор Користи Не се Лизга Технологија за Безбедна Работа.на Пеглање Одбор Има Стабилна Струк

DEN 1747.20

WLJBD Дома Пеглање Одбор, Пеглање Одбори Облека Студио Преголеми, Згусне Трајни Училиште Облека Продавница Пеглање

WLJBD Нашата продавница специјализирана за продажба на жива стока, добро избрани материјали.Изолирани Ко

DEN 596.40