• Ново
Нов Лаптоп Замена Тастатура со Рамки Компатибилни со DELL Vostro 5460 5470 5480 P41G Сива со НАС Тастатура&Отпечаток 0Y3X62 Y3X62 053JW1 53JW1 Горниот случај на Нови

Нов Лаптоп Замена Тастатура со Рамки Компатибилни со DELL Vostro 5460 5470 5480 P41G Сива со НАС Тастатура&Отпечаток

DEN 1958.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис : Лаптоп Делови,Лаптоп Palmrest.Професионален дизајн : сосема погодна за вашиот лаптоп, ве молиме потврдете го изглед на тастатура пред да го купат.Оригиналниот изглед : нема смисла на контрадикција.Едноставен и живописен изглед, полн со модни смисла, обезбедување удобно внесување.Го замени вашиот дефект, скршени тастатура и touchpad делови.Компјутерска галантерија : Мулти-функција на тастатурата покрие со целосна копчињата за брз одговор, без одлагање, со мазна корисничко искуство.Ова е исто така добар собранието дел да ја замените вашата тастатура дланка touchpad.Опис : Лаптоп Делови,Лаптоп Palmrest;Професионален дизајн : сосема погодна за вашиот лаптоп, ве молиме потврдете го изглед на тастатура пред да го купат;Оригиналниот изглед : нема смисла на контрадикција.Едноставен и живописен изглед, полн со модни смисла, обезбедување удобно внесување;Замени дефект, скршени тастатура и touchpad делови.;Компјутерска галантерија : Мулти-функција на тастатурата покрие со целосна копчињата за брз одговор, без одлагање, со мазна корисничко искуство.Ова е исто така добар собранието дел да ја замените вашата тастатура дланка touchpad.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56