• Ново
QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување на

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

DEN 815.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастатурата е неподвижна, за помалку од 5 минути.Тастатурата донесува пред водоотпорен дизајн, и тастатура е водоотпорен и јавните, која е лесно да се чисти.Суспензија keycap дизајн механички чувствуваат, средно копче дизајн, слични механички се чувствуваат притисок, одбегнете замор по долго време, Ние се користи професионална esports игра моторот, преносот е стабилна, анализата е точна, и играта е повеќе сензационални.Три индикатор светлото може да се користи, на тркалото на глушецот метал дизајн, за да се избегне расипување, по долго време.Со голем капацитет литиум батерија, долгорочна на животниот век на батеријата, поддршка за испирање и да го користите, една линија може да се реши со тастатурата и глувчето за полнење проблем, елиминирање на проблеми на честа замена на батеријата.Производ information Color : pink Rechargeable : yes Mouse метод на конекција : wireless Keyboard врска : wireless Mouse интерфејс : USBKeyboard интерфејс : USBKeyboard големина : 440x130mm Is има мултимедијална копче за функција : Yes1 x тастатура,1 x mouse If ќе наидат на проблеми во текот на шопинг процес, вклучувајќи логистика и транспорт проблеми, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во време и решавање на сите прашања, ви благодарам.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56