• Ново
BBGGJ Преносни BT Етикета Произведувач на Безжични Термички Етикета Печатач со Батерија на Компатибилен со iOS Android паметен Телефон (Боја : Розова)

BBGGJ Преносни BT Етикета Произведувач на Безжични Термички Етикета Печатач со Батерија на Компатибилен со iOS

DEN 1596.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Поддршка за ширина на хартијата 20-57mm.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Поддршка 50mm Paper Ширина : 20-57mm Communication Интерфејс : USB/BTPaper Тип : Термичка Хартија или Етикета Paper Display Екран : Support Charge : 5 V-1 ABattery : Вграден-во 1500m Ah/7.Таа, исто така поддржува континуирано печатење.0 конекција, не треба да ја преземете возачот, компатибилен со Android и i OS паметен телефон. 50мм/спринт Ширина : Max.Ве молиме следете го упатството за корисникот да ја преземете во однос СТАН "QLabel" на вашиот паметен телефон.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ја збогати вашата етикета создавањето.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат

DEN 815.76

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Волфрам челик солидна карбид.Се користи за мелење на нискојаглероден челик, алуминиум, бакар, железо и н

DEN 1066.56