• Ново
LXD Закачалки,Грб Полици Облека Багажник, Индустриски Стил на Облека Завршувањето на Екранот Стојат Ковано Железо Материјал Мулти-Големина,150×55×150Cm

LXD Закачалки,Грб Полици Облека Багажник, Индустриски Стил на Облека Завршувањето на Екранот Стојат Ковано Железо

DEN 542.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

【100% Задоволство 】 Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ако поради некоја Причина Не Сте Целосно Задоволни за Нашата Облека Багажник , ве Молиме Вратете Го за Целосна Наплата или Замена. 【Здрав Материјал】 : Дебела челична Рамка, Силен, Издржлив, Силно Оптоварување (100-150 Kg), Лесно да се Чисти, Нема Рѓа. 【Голем Капацитет】 : Двоен Виси Железнички со Врвот Складирање Багажник, за да се Задоволат Дневните Складирање на Потребите на Домот. 【Индустриски Стил】 : Метал Облека Багажник, Совршен за Декорирање на Вашиот Облека Продавница ,Тремот, Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија, Итн. 【Мулти-Големина】 : 120×55×135 Cm , 120×55×150см , 150×55×135 Cm , 150×55×150 Cm( L×W×H ).Опис на производот : дали Сте Организирани Вашата Облека за Долго Време?Оваа Облека Решетката Има Проширува и Зголемена Дизајн и Хуманизирано Складирање Маса, Така Што Вашата Облека Може да Биде Организиран Разумно и Уреден.Многу Погодна за Облека Продавници, Дома, Ноќта на Пазарот Тезги, Итн.Спецификации : Име на Производ : Облека Rack Style : Лофт Индустриски Стил / Simple Material : Iron Colour : Black Size : Повеќе Големини на Располагање, Изберете во Зависност од Вашите Needs Scene : Спална соба / Облека Продавница, Итн.Топ Одбор Ширина : 23.5 Cm If Имате Било какви Прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.

Особините

Купувачите избираат и

СУПЕР се СПРАВИ Една Прачка Облека Облека Управување со Тркала - Висина Прилагодливи & Проширување Дизајн Мобилни

"Висок Квалитет"Целата рамка е направен од висок квалитет на лесна челик материјал се со хром финиш, нуд�

DEN 1175.28

Ѕид-Монтирани Индустриски Облека Багажник, Гроздобер Цврсто Дрво Продавница за Облека Дисплеј Багажник, Комерцијална

Индустриски ретро облека рек : Нашата облека решетката е направена од цврсто дрво и железо, со ретро инд�

DEN 737.76

Ѕид-Монтирани Облека Шини, Метал Цевка се Прикаже Полици за Облека, Магацини, Индустриски лофт Дизајн Виси Закачалки,

Облека шини може да ви помогнат во организирањето на вашата дневна облека, да се спречи вашата кошули / к

DEN 355.20

Самостојна Подот до Таванот Облека Железнички, Отстранлив Облека Дисплеј Багажник, Нови Кинески Мермер Закачалка,

Поради различни фактори, како што се светло, дисплеј, фото светло и други бои, отстапувања и лични боја п�

DEN 2083.20

DPBHDM Облека Продавница Екранот Рек Ѕид - Монтирани Молња Стил на Облека Рек Злато, Железо Метални Облека Продавница

Површината донесува високитемпература на печење боја процес, двојноlayer еколошкипријателски печење бој

DEN 3720.00

MDEPYCO Индустриски Цевки Ѕид Монтирани Крпа Облека Виси Полици Систем,Гроздобер Перална за Складирање Род,Метални

Ретро Цевка Облека Рек Изградба : Оваа облека решетката е направена од метални цевки, заврши со кул инду�

DEN 1248.00

Дома Стилски и Едноставен Вертикална Облека Рек, Спална соба Влезот Метал Поддршка Облека Железнички Мултифункционален

: Грб Полици:Стабилна на тепих или нерамна подот без да се грижиш за ѓубрето над; и заштитете го вашиот п

DEN 1058.40

FURVOKIA Тешки Метални Облека Багажник,Свадба се Облекуваат Мало Студио Екранот Стојат,Кат-Стои Облека Багажник,Чевли

Самостојна екранот решетката за дома, мало или комерцијална употреба,Идеален за обезбедување на екстра

DEN 2688.00