• Ново
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со ARCHOS Смисла 50X Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со ARCHOS Смисла 50X Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.

Особините

Купувачите избираат и

Црна Универзална Водоотпорен Телефон Случај,Водоотпорен Телефон Торбичка,Компатибилен со Повеќето Мобилни Телефони

【Материјал】Нашите водоотпорен телефон торбичка е направен од ПВЦ материјал,Кој е издржлив,Многу тран�

DEN 191.76

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

100% водоотпорен направени од високо квалитетни материјали, по строги тест 3.Со својата пловни, тоа ќе пло

DEN 1557.60

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

2019 нов цртан филм дизајн ви овозможува да стане фокусот на играта, кога ќе играат Користете монтажни lanyar

DEN 583.20