• Ново
QILIPSU IP65 Јасно Покрие 12 Начин Енергија Дистрибуција Кутија со Автобус Барови и DIN Железнички за Минијатурни Прекинувач, PC Пластика (12 Начин)

QILIPSU IP65 Јасно Покрие 12 Начин Енергија Дистрибуција Кутија со Автобус Барови и DIN Железнички за Минијатурни

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

"Автобус Барови Вклучени"- Лесно за неутрални и земјата жици, направен од висок квалитет на бакар за да се обезбеди добра спроводливост, безбеден и сигурен за вашите апликации.Бидејќи талентиран клиентите како што заслужуваат, страсни и професионален партнер за поддршка ви е добро. "Надворешни Димензии"- 273 x 230 x 110mm / 10.

Особините

Купувачите избираат и