• Ново
KAKIBLIN Магнетни Зачин Решетката на Ладилникот, Свитлива Фрижидер Зачин Решетката 2 Ниво Фрижидер Складирање Полица Мулти-Функционални Зачин Организатор Чување од Н?

KAKIBLIN Магнетни Зачин Решетката на Ладилникот, Свитлива Фрижидер Зачин Решетката 2 Ниво Фрижидер Складирање

DEN 527.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Добар Материјал : Направен од високо-квалитет дебели челик, тоа е издржлив, на површината се третира со бела мат финиш, што совршено се вклопува во вашата кујна, околу Max Оптоварување е 15 KG/ 33lb, силно се придржува до фрижидерот.Широко се Користи : Зачин рек организатор е идеален за фрижидери, железо рерна и други метални површини, држи зачини во склопот на дофат и да ја задржите вашата кујна во потрага организирани.Фантастичен Дизајн - во Нашиот фрижидер полица со заоблени агли за дизајн, тоа би можело да биде укината кога не го користите, безбедно и удобно допир, големина : 13.14 x 3.74 x 12.13 Инчи, тежина : 0.33 Фунти.Лесно Собрание : Држиме овој зачин управување со силна привлечност на страната на фрижидер ѕид или други железо мебел површина без дупчење инсталација не нула.Друга инсталација метод е дупчење на ѕидот.Додадено завртка дупки и хардвер за режим на инсталација.Супер Гравитација Имајќи : голем капацитет, може да поставите пијалоци, производи за нега на кожата, бања производи, хартија за крпи и други дребулии.

Особините

Купувачите избираат и