• Ново
Врамени Обичај Рамка Вашиот Џерси 33x42 Професионално Врамени & Сплетен Делукс Рамка со Слики Џерси Бесплатен Превозот

Врамени Обичај Рамка Вашиот Џерси 33x42 Професионално Врамени & Сплетен Делукс Рамка со Слики Џерси Бесплатен

DEN 7199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој оглас е за ВАШИОТ ЏЕРСИ професионално врамени и се сплетен со две 6x8 фотографии, мерки за 33 до 42 и е подготвен да бидат обесени во вашиот човек пештера!Ние ќе треба да го направите е да ни испратите џерси што сакате да се намести.Можете да одберете бои од трска и позадина како и две фотографии и она што би сакал на nameplate.На ГРБОТ (доколку е применливо) - картичка ќе се монтира на задната страна од рамката.Ве молиме овозможи до 5 работни дена откако ќе го добиете вашиот џерси за објектот да биде врамено, спакуван безбедно, и зедов од UPS-от.Ние ќе брод USPS и снабдување следење и осигурување, без дополнителни трошоци!.

Особините

Купувачите избираат и