• Ново
LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување Знак за Обраснат на лице Спа Отстранување на Влак

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

DEN 7896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална оние!HIDLY е специјализирана во индустрија-водечки ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак во текот на изминатите 12 години, со богато искуство во истражување, развој, производство и продажба на сите видови на LED знаци.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Она што сите што треба да направите е да уживате со нашите производи или да добиете вашите пари назад! 24" x 16" : Item Големина на : 60*40*2.Да се префрлате помеѓу нив да meed различните потреби на денот и ноќта;.Ние исто така, обезбеди прилагодите услуга, ги споделите со нас, ако не сте задоволни со знаци наведени на нашата продавница, ние би сакале да се ре-дизајн тоа по вашето барање.По-продажбата на Услугата : Сите наши производ уживаат во 30-ден наплата, 12 месеци гаранција, цел живот техничка поддршка и исклучително по-продажбата на услугата.По неколку години на напор, чест ни е да имаме предмети во место со над 200 земји ширум светот, и среќен да заработи склопот-продавач со многу од водечките брендови.ИЗДРЖЛИВИ.ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА.Идејата Електрични Рекламирање Прикажување Знак за Салон за Убавина, Спа, Ден Spa и така натаму.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми по добивањето на објектот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со вас заедно.5 cm/ 24*24*1 инчи Пакет Големина : 72*63*7 cm/ 28*25*3 инчи Пакет Тежина : 3 KG/ 6.

Особините

Купувачите избираат и

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат�

DEN 815.76

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 1066.56

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40