• Ново
Hermitshell Тешко Патување Случај за Anker Соларна Енергија Банка PowerCore Соларни 10000 Dual-Порта Соларен Полнач

Hermitshell Тешко Патување Случај за Anker Соларна Енергија Банка PowerCore Соларни 10000 Dual-Порта Соларен

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере Anker Соларна Енергија Банка Power Core Соларни 10000 Dual-Порта Соларен Полнач.Материјал : ЕВА ;Боја : Црна; Внатрешна големина на : 6.8*3.5*1.5 инчи.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко Патување Случај за Anker Соларна Енергија Банка Power Core Соларни 10000 Dual-Порта Соларен Полнач.

Особините

Купувачите избираат и