• Ново
Ну Мз AAAA 1 2v Ni Мз Акумулатори 600mah Батеријата за На6 Lr61 Часовник LED Мини Светилка Фан-1 КОМПЈУТЕР

Ну Мз AAAA 1 2v Ni Мз Акумулатори 600mah Батеријата за На6 Lr61 Часовник LED Мини Светилка Фан-1 КОМПЈУТЕР

DEN 645.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Батерија Ni-МЗ батеријата Ni-МЗ AAAA Батеријата НА6 LR61. Висок квалитет на челик школка е многу цврсти и издржливи, кои ефикасно ја спречува истекување на батеријата, се еколошки, и има се тестирани за да строга контрола на квалитетот стандарди.Стабилни перформанси, ниска внатрешна отпорност, не "меморија ефект".Safe зелена напојување може да се спречи краток спој, со текот на испуштање, во текот на полнење и во текот тековната, така ефикасно продолжување на животниот век на батеријата.Висока енергетска густина и долг полнење циклус направи идеален за долгорочна дневна употреба.Батерија Ni-МЗ батеријата Ni-МЗ AAAA Батеријата НА6 LR61. Висок квалитет на челик школка е многу цврсти и издржливи, кои ефикасно ја спречува истекување на батеријата, се еколошки, и има се тестирани за да строга контрола на квалитетот стандарди.Stabl.

Особините

Купувачите избираат и