• Ново
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Oppo R9 Плус Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Oppo R9 Плус Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

DEN 383.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај.Не за допир ID отпечаток.Пријателски Потсетување : 1.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.Да се чува далеку од било какви остри предмети.Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.

Особините

Купувачите избираат и

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

100% водоотпорен направени од високо квалитетни материјали, по строги тест 3.Со својата пловни, тоа ќе пло

DEN 1557.60

Црна Универзална Водоотпорен Телефон Случај,Водоотпорен Телефон Торбичка,Компатибилен со Повеќето Мобилни Телефони

【Материјал】Нашите водоотпорен телефон торбичка е направен од ПВЦ материјал,Кој е издржлив,Многу тран�

DEN 191.76

Водоотпорен Мобилен Телефон Џеб, Универзална Водоотпорен Телефон случај, Цртан филм Водоотпорен Мобилен Телефон

2019 нов цртан филм дизајн ви овозможува да стане фокусот на играта, кога ќе играат Користете монтажни lanyar

DEN 583.20