• Ново
Патникот Страна Автомобил Пред Светлата Јасно Објектив за Ауди А6 C7 2015-2018 Авто Headlamp Школка Маска

Патникот Страна Автомобил Пред Светлата Јасно Објектив за Ауди А6 C7 2015-2018 Авто Headlamp Школка Маска

DEN 1893.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : 1)ве Молиме да ја проверите на нашата слика и потврдите дали вашиот автомобил оригинални школка корица има ист облик, со нашата слика што ќе се прикажува?Ако не можете да потврдите, ве молиме да ни ги испратите некоја слика на вашиот автомобил светла, ние може да ви помогне да се провери. 3)пакетот е голема.Има Елегантен изглед, изгледа многу кул и Врвен квалитет загарантирана.Елегантен изглед, изгледа многу кул.Карактеристики : 1. 2)ве Молиме имајте во предвид вашата нарачка е само светла маската, светлата собранието не е вклучена.Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.Врвен квалитет загарантирана. Светлата поклопец на леќите направен од висок квалитет на Стакло материјал, животната средина-пријателски, со заштитна УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува.Ве молиме споредете облик за да се потврди ако тоа одговара на вашиот автомобил , пред вашата цел .Има Елегантен изглед, изгледа многу кул и Врвен квалитет загарантирана.Направен од висок квалитет на Поликарбонат (PC) пластика со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува.Можеби ќе треба да платите некои увоз даночни !!!!Можеби ќе треба да платите некои увоз даночни !!!!Можеби ќе треба да платите некои увоз даночни !!!!Светлата поклопец на леќите направен од висок квалитет на Поликарбонат (PC) пластични материјали, животната средина-пријателски, со заштитна УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува.

Особините

Купувачите избираат и