• Ново
leveraYo Бебе Дрвени Игра Салата, со 3PC Pendant Играчки рачно изработени Дрвени Свитлива Рамка Новороденче Штракаат Прстени Сензорни Играчка Активност Подарок,Темно Сива

leveraYo Бебе Дрвени Игра Салата, со 3PC Pendant Играчки рачно изработени Дрвени Свитлива Рамка Новороденче

DEN 1044.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

75 inch Weight : Заградата : околу 1200 grams Accessories : околу 260 grams One сет : околу 1500 grams Packing Листата : Бебе Игра Салата*1 Accessories*3 Забелешки : 1. На Нов Зеланд, борови дрва се користи, и надворешноста е насликана со ЕУ играчка стандард на животната средина боја.Фитнес играчки не содржи токсични хемикалии, што на вашето бебе 100% безбедно.Отстранлив Структура : Вие не може да го замени или да додадете повеќе играчки.Бебе Алатки за Учење : Тоа може да помогне во остварувањето рака-око координација.Погоден за : Погоден за бебиња над 3 месеци стара.Дрвени Прстен Приврзоци : Доаѓа со 3 дрвени прстен привезоци, тоа е исто така бебе teether!Поттикнете го бебето на почетокот моторни вештини, и да се обезбеди бебе со нешто да се сфати и да се манипулира.Лесно да се соберат и да се свитка.Не Токсични : рамките на секоја дрвени бебе салата не се имате било какви остри рабови, кои може да се намали чувствителна кожа.Бебето фитнес рамката е направена од недовршениот бука и е полиран и мазна.Со движење на очите, флексибилност на раката е подобрена.Оваа модерна играчка им овозможува на бебињата, да ги научат основите на причина и последица додека играте.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат�

DEN 815.76