• Ново
Phil Rizzuto Потпишан Дрес #10 Бејзбол Autograph Yankees HOF Света Крава Inscr JSA - Autographed MLB Дресови

Phil Rizzuto Потпишан Дрес 10 Бејзбол Autograph Yankees HOF Света Крава Inscr JSA - Autographed MLB Дресови

DEN 842.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Дресови.Phil Rizzuto Потпишан Дрес #10 Бејзбол Autograph Yankees HOF Света Крава Inscr JSA Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Фил Rizzuto сувенири.New York Yankees сувенири.

Особините

Купувачите избираат и