• Ново
ADVPRO Коктели Салон се Прикаже Лентата за Пиво LED Неонски Знак Бела 24 x 16 Инчи st4s64-j331-w

ADVPRO Коктели Салон се Прикаже Лентата за Пиво LED Неонски Знак Бела 24 x 16 Инчи st4s64-j331-w

DEN 2879.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие се одлични подароци за сите, за секоја прилика и за секаде!Се спореди со традиционалните гас-исполнет цевка неонски знаци, ADV ПРО знаци се повеќе прифатлива (50-70% поевтино!), трошат помалку електрична енергија (3 вати само!Заштедите пари во долг рок! ), повеќе еколошки & побезбедно да се користи & touch (без штетни гас, без жива, многу малку топлина), бара помалку одржување (нема потреба да рефил гас, може да трае до 50.Безбедни за користење : Многу малку топлина емитирана, апсолутно безбедно да се користи или допир.5 м жица со ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ функција.Со ADVPRO светлосни знаци, веднаш ќе кажеме збогум на досадна ѕидови и велат здраво на добри времиња.Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.000 часа/ 5-10 години).

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00