• Ново
Sanamity ролеркостер Возење за Години - Мини Гас Моќ Џеб Велосипед Мотор 49cc 4-Удар на Моторот за Децата и Тинејџерите Ни Играчки за Девојка да се Прошетаат На Играчки за ?

Sanamity ролеркостер Возење за Години - Мини Гас Моќ Џеб Велосипед Мотор 49cc 4-Удар на Моторот за Децата и

DEN 264.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мини џеб велосипед мотор е изградена со цевка челична рамка за дополнителна стабилност.➠ Се повлече-започнете со 4-мозочен удар мотор, Гас Џеб Велосипед се дизајнирани да обезбедат децата на возбуда и перформанси на вистински мотоцикл.Гас џеб велосипед доаѓа со 11 инчен големи пневматски гуми за лесно рамнотежа и поддршка.5 liters Tire : Со внатрешен tube Brake : Предните и задните механички диск brake Maximum брзина : 50км / h Fuel потрошувачка : 35km / LNet тежина : 21 kg Product големина : 105x60x65cm Cushion висина : 45cm Body ширина : 35cm Faucet висина : 65cm Cruising Опсег : 26 милји на tank Fuel/Масло : >#90 Transmission : Синџир Drive Recommended Возраст : 13+Гуми : 90/65-6. ➠ 49 CC Гас Џеб Велосипед е направен од челик рамки што има висока затегнувачка цврстина, и не можат да бидат оштетени лесно ако под правилна употреба.

Особините

Купувачите избираат и

BARMI Електронски Летање Орел Прашка Лебди Птица Модел со LED Звукот Детска Играчка Подарок,Совршено Дете Интелектуална

★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ИГРАЧКИВиси на таванот како орел, слободно летање во небото.Електрични 360 степени ле

DEN 238.32

Боречка Топчиња Иглички Поставите Забава Затворен Семејство Игра Спортски Едукативни Играчки Детска Подарок,Совршено

★МултиКористете & SAFE Да се развие размислување, на Нашата интелектуална играчки може да го стимулира де

DEN 556.80

BARMI 4Pcs Магнетни Дрвени Минијатурни Воз Превоз Модел Развојни Детска Играчка Подарок,Совршено Дете Интелектуална

И се развие меморија, форма признавање и задача завршување.Ако не сте задоволни со цел за било која прич�

DEN 407.76