• Ново
ADVPRO Водоводџија Поправка Продавница Екранот Намамат LED Неонски Знак Зелени 12 x 8.5 Инчи st4s32-j200-g

ADVPRO Водоводџија Поправка Продавница Екранот Намамат LED Неонски Знак Зелени 12 x 8.5 Инчи st4s32-j200-g

DEN 1319.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Што чекаш!Однесете го до вашиот дом, сега е!.Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски знак може да дава само на точниот износ на луминозноста.Ние не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.Овие се одлични подароци за сите, за секоја прилика и за секаде!Се спореди со традиционалните гас-исполнет цевка неонски знаци, ADV ПРО знаци се повеќе прифатлива (50-70% поевтино!), трошат помалку електрична енергија (3 вати само!Заштедите пари во долг рок! ), повеќе еколошки & побезбедно да се користи & touch (без штетни гас, без жива, многу малку топлина), бара помалку одржување (нема потреба да рефил гас, може да трае до 50.Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки).Се забавуваат вашите очи!Осветлуваат вашиот живот!ADV ПРО LED знаци се убави и со прифатлива цена.Со ADVPRO светлосни знаци, веднаш ќе кажеме збогум на досадна ѕидови и велат здраво на добри времиња.

Особините

Купувачите избираат и

Обичај LED Неонски Знаци, рачно изработени Индивидуални Голем Неонски Светла Знак за Спалната соба Свадба, Роденден

Тоа е 3 D уметност дека brightens и преобразува просторот околу неа.Не постои ризик од кршење на стакло или ис

DEN 2375.76

Пинк Фламинго Неонски Светлина Светилка Фламинго Неонски Знаци Ноќ Светла LED Неонски Оркестарот Светилки Батеријата/USB

ВНИМАНИЕ Продавница светлината на ладно и суво место и отстранете ги батериите ако производот нема да с

DEN 191.76