• Ново
Siebzeh Зима Симпатична Животно Мрзливост Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пи?

Siebzeh Зима Симпатична Животно Мрзливост Шема Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.6 см дебелина, Со голема мека заврши. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.

Особините

Купувачите избираат и

DRSFF Јога Мат Рек Ѕид Пена Ролки Носителот Јога Студио 6-Ниво Метал Складирање Полица Салата Слободни Прилагодување

★ Димензии : должина од 100cm / 39.26 во, ширина помеѓу двајца еден столбови зависи од должината на вашата јог�

DEN 1106.40

Siebzeh Мексико Денот на Мртвите Шеќер Черепот Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот

TPE материјал е 100% нетоксични и безбедно да се користи.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни �

DEN 1271.76