• Ново
Надградба на Деца Камера, Иновативни Симпатична Камера за Деца, Детска Дигитална Камера - Божиќ Подароци за Роденден Момчиња на Возраст 3-9

Надградба на Деца Камера, Иновативни Симпатична Камера за Деца, Детска Дигитална Камера - Божиќ Подароци за

DEN 665.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Важно совет : за наплата мора да се користат од страна на возрасните или под мониторот на возрасните.Совршен за Деца : Тоа е компактен за мали раце, погодно за носење насекаде, пакување вклучени трајни lanyard за преносливост, дизајн за деца да се откажам мини камера на вратот.Спецификации : Батерија капацитет : 600 м време на Полнење : 2-3 часа Работно време : 3-6 часа Производ големина : 80*60 Сегашните и напон : 5 V/1А Течен кристал екран : 2.0 Меморијата на трупот : ТФ-картичка (треба да се купат без ТФ-картичка) поддршка Јазик : Поедноставен Кинески*Кинеска*англиски јазик*француски*италијански*германски*, Јапонски*корејска*чешка*руски*Тајландски големина на Слика : Формат : JGP Дефиниција : VGA, 1 метар, 2 метри, 3 метри, 5 метри и 8 метри Видео : Формат : AVI Големина : QVGA, VGA, 720 p, 1080 p Рамка го оценувате : 30 fps Видео резолуција : FULL HD 1920*1080 резолуција на Фотографија : 3264*2448 Memory card support : Поддршка на 4-32 GB Функција : фото режим, режим на видео, фото режимот на камера, континуирано снимање на владата одбројување фото, црна и бела филтер носталгични филтер, филтер за Пакување Листа : Домаќин *1 Пакување Кутија*1 Упатство *1 Податоците Линија*1 Lanyard*1 Забелешка : ве Молиме овозможи мало tolerances во големината поради рачни мерења на локации, и осветлување во фотографија може да резултира со разлика во боја отколку во реалниот живот.Издржливи и Солиден : животната средина заштитна меки силиконски и безбедно материјал, заштитна шок заштитна Обвивка, издржливи и безбедни за децата, да им се обезбеди удобен начин да се земе фотографија или снимајте видео со детето камера.

Особините

Купувачите избираат и

Подводна Камера Топката Главата, Интегриран Дизајн Тешко Слој Нуркање Светло Топката Главата Широк Компатибилност

Стабилни Перформанси : Ова нуркање светлина топката главата ви овозможува да го контролирате движењето

DEN 191.76

Подводна Камера Топката Главата, Интегриран Дизајн Тешко Слој Нуркање Светло Топката Главата Широк Компатибилност

Мала Големина : Ова нуркање светлина топката главата е мал во големина и лесен во тежина, кој е многу удо�

DEN 191.76