• Ново
Сојузничките Месинг P1020-2-CA Престиж Панорама Колекција 2 Позиција Мулти Кука, Антички Бакар

Сојузничките Месинг P1020-2-CA Престиж Панорама Колекција 2 Позиција Мулти Кука, Антички Бакар

DEN 2587.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Додади ја оваа кука за вашата бања, mudroom, итн.Предвидено со ограничена доживотна гаранција на задоволството на клиентите.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Мулти кука е завршена со живот дизајнер заврши за да се обезбеди убавина на овој објект ќе трае засекогаш.Поголем додатоци како што се мулти ролна тоалетна хартија носители, некои со полици, пад на меурчиња целосно во корист или круг, рамни копчето details.Оваа декоративни парче е дел од нашата класичен Престиж Панорама на Собирање и ќе додадете стил и елеганција во вашиот дом, Не само што оваа кука додадете современ изглед со чиста и елегантен заврши, но тоа ги зголемува простор со ѕид монтирани дизајн.и ефикасно да се откажам крпи, облека или каква било друга припадност, дека не треба да заврши на подот.Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Додатоци во Престиж Панорама Колекција имаат чисти, едноставни линии се гледа во модерен дизајн и нежни, домот криви.Додатоци како алатка колче, крпа прстен, и две-пост тоалетна хартија носителот задржи дизајн едноставна со една меур.Додава современ допир на секоја соба, додека зачувување на традиционалните аспекти.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Цвет Кошница за Отпадоци Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат си

DEN 767.52

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс�

DEN 722.40