• Ново
Kamirola Барок Злато Свадба Круна Бисер Невестата Тиара Кристал Круна и Тиара Цвет Булчински Headpieces за Жени и Девојчиња(14 злато)

Kamirola Барок Злато Свадба Круна Бисер Невестата Тиара Кристал Круна и Тиара Цвет Булчински Headpieces за Жени

DEN 575.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиум & Кристал&Бисер не е лесно да исчезнат.Боја : Злато.Димензии : Кол 16 см Висина 6 cm.Совршен објект за вашата свадба/роденден партии, специјални настани, итн.Пакет Се Вклучени : 1 X Круна Тиара.Совршен за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, Костим партија или од било која друга посебна прилика.

Особините

Купувачите избираат и