• Ново
Bradley - LK362172GHM-202 - Беж HDPE Опрема Шкафче, Состави, (1) Широк, (1) основен капитал (Тиер, Отворање Ширина: 31

Bradley - LK362172GHM-202 - Беж HDPE Опрема Шкафче, Состави, (1) Широк, (1) основен капитал (Тиер, Отворање

DEN 1941.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опрема Шкафче Собрани Шкафче Конфигурација (1) Широк (1) основен капитал (Тиер Број на Отворањата 1 Куки по Отворањето (4) Единствен Prong Отворање Ширина 31 Во.Отварање На Длабочина Во 16.Отварање На Висина 54 Во.Вкупна Ширина 36.Целокупната Длабочина Во 21.Вкупна Висина 72 Во.Беж боја Шкафче Материјал HDPE Заврши Мат Текстура Шкафче се Справи со Тип Проектирање Лифт Шкафче Заклучување Тип Катанец Hasp Вклучува Број Плоча Складирање Cubby и Lockable Клупата за Складирање Седиште.

Особините

Купувачите избираат и

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

Погоден за мала брзина на обработка.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 722.40

Висока прецизност метал резен алат, заб алуминиум мелење машина клуч на носителот рутер малку, подобрена додатоци

030, остатокот се железо и нечистотии.Тоа е погоден за обработка нерѓосувачки челик, титаниум алуминиумс

DEN 1066.56