• Ново
Индустриски Цевка Wringer Жица Метал Брановидни Шема Накит Алатка За Правење

Индустриски Цевка Wringer Жица Метал Брановидни Шема Накит Алатка За Правење

DEN 768.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стави убава брановидни обрасци врз метален лист до 24 мерач и жица до 20 колосек.3" ролки ќе се справи со лист акции да 2-1/2" широк и да ја напушти метал убаво и мазна.Направен во U. S. A. ќе љубов Цевка Wringer – со малку труд ќе се стави една убава брановидни модел на метални лимови до 24 мерач и жица до 20 колосек.3" ролки ќе се справи со лист акции да 2-1/2" широк и да ја напушти метал убаво и мазна.Збогатете го вашето уметничко напори со овој лесен за користење и економски алатка.Направен во U. S. A. ве Молиме контактирајте не со било какви прашања.Ви благодариме за гледа!.

Особините

Купувачите избираат и

QHH Безжична Тастатура и Глушец Комбо, Батерија Игри Канцеларијата Тастатура и Глушец Сет со Светлото и Исклучување

Интелигентни заштеда на енергија, издржливи, тастатурата автоматски се исклучува светлото кога тастат�

DEN 815.76

LED Лицето Шанса Знак за Бизнис, Супер-Светли LED Отвори Знак за Салон за Убавина, Електрични Рекламирање Прикажување

За HIDLY : го Прилагодите вашиот сопствен и уникатен ДОВЕДЕ Лицето Шанса Знак, одличен друга универзална о�

DEN 7896.00